Паяльник для пластиковых труб Krakow 20-32 PW800 Poland
Подарок480 ₴
- В наличии
- Код: 145
- +380 (67) 578-70-47Киевстар
- +380 (93) 156-91-68Лайф
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Паяльник для пластиковых труб Krakow 20-32 PW800 Poland»
Паяльник для пластикових труб Krakow 20-32 PW800
ПРИЗНАЧЕННЯ
Паяльник PW-800 – надійний помічник при роботі будь-якої складності, коли треба зробити систему водопідготовки, водопостачання, опалення або підготовки та постачання повітря, використовуючи пластикові труби.
ПОТУЖНІСТЬ
Потужність інструменту в 800 Вт забезпечується одним ТЕН-ом 800 Вт, що дозволяє за 2 хв нагріти насадки до 300 °С, що дає змогу швидко приступити до роботи та підтримувати необхідну температуру при тривалій роботі. Регулятор температури дозволить виставити точну температуру під необхідний тип робіт.
НАСАДКИ
Завдяки подвійному тефлоновому покриттю насадки витримують інтенсивну роботу. Пластик не буде налипати до насадок, а спаювання буде простим, надійним та довговічним. Також на нагрівачі можна розмістити одразу три комплекти насадок, що дозволить зібрати всю систему без зміни насадок.
ЕРГОНОМІКА
Надійний хват та зручність в користуванні досягається завдяки компактним розмірам, прогумованій рукоятці, а комплектна підставка сприяє стійкості положення під час роботи. Наявність окремого керування ТЕН-ом дозволяє ефективно працювати з трубами 20-32 м.
Приступити до виконання робіт можна одразу, адже інструмент комплектується 3-ма насадками необхідного діаметру (20-32 мм), та ножицями для труб,
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Krakow |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 800 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 32 мм |
| Нагреватель с тефлоновым покрытием | Да |
| Транспортный ящик для сварочной машины и комплектующих | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 20 мм |
| Высота | 20 мм |
- Цена: 480 ₴









